EN   FR   DE   LT   RU

Stalai

„Narbutas“ įmonių grupė atsakingai kuria ir gamina biuro baldus bei siūlo galimybę rinktis ne tik standartinius, bet ir nestandartinius sprendimus, tenkinančius individualius poreikius. Sukaupta daugiau kaip 25 metų biuro baldų gamybos patirtis bei bendradarbiavimas su Europos dizaineriais yra vieni iš veiksnių, užtikrinančių gaminamų biuro baldų kokybę ir išskirtinumą. Įsigilinę į Jūsų komandos darbo praktikas, individualius reikalavimus, „Narbutas“ pardavimų specialistai pasiūlys tinkamiausią biuro baldų sprendimą, atsižvelgdami į kiekvieno Jūsų darbuotojo darbo pobūdį bei IT priemones konkrečioje darbo vietoje.


 

Narbuto kuriami biuro baldai per daugiau nei 20 metų pasiekė itin platų klientų ratą, nuo individualių asmenų iki įvairaus pobūdžio įstaigų bei bendrovių. Supratus vartotojų poreikius, pagrindine užduotimi tapo siekis atrasti geriausią santykį tarp kainos ir kokybės kiekvienam klientui. Tai pastūmėjo mus į priekį siekiant pateisinti ne tik įmonės politiką, bet ir klientų lūkesčius.

 

Gyvuodami ganėtinai ilgą laikotarpį biuro stalų ir kitų biuro baldų gamyboje išmokome tinkamai suderinti ir pritaikyti naująsias technologijas su talentingų dizainerių idėjomis, kas įtakojo teigiamą klientų požiūrį į mūsų kuriamus originalius baldų sprendimus. "Narbutas" grupės baldai pasižymi aukšta kokybe, estetiškumu ir išskirtiniu modernumu - ko labiausiai reikia tvarkingam ir funkcionaliam biurui.

 

Biuro baldų gamyboje didžiausia mūsų vertybė - darbuotojai, kurie prisideda prie visų gaminio stadijų - nuo kūrybos ir gamybos iki pristatymo. Glaudžiai bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio partneriais ir kruopščiai rinkdamiesi gamybines medžiagas savo klientams galime pasiūlyti tik tai, kas atitinka aukščiausios kokybės standartus.

 

Būdami atviri naujovėms ir išskirtinėms idėjoms stengiamės sukurti tai, kas kiekvieną biurą paverstų ypatinga ir funkcionalia darbo erdve. Mūsų gaminami biuro baldai padės ne tik perteikti įmonės politiką, sudaryti pirminį įspūdį partneriams, svečiams bei lankytojams, bet ir sukurti jaukią atmosferą, o taip pat kur kas patogesnę darbo aplinką kiekvienam kompanijos darbuotojui. UAB "Narbutas"  visuomet pasiruošę padėti įgyvendinti net ir pačius išskirtiniausius norus.