EN   FR   DE   LT   LV   RU

Biuro baldai - Biuro stalų sistemos

„Narbutas“ įmonių grupė atsakingai kuria ir gamina biuro baldus bei siūlo galimybę rinktis ne tik standartinius, bet ir nestandartinius sprendimus, tenkinančius individualius poreikius. Sukaupta daugiau kaip 25 metų biuro baldų gamybos patirtis bei bendradarbiavimas su Europos dizaineriais yra vieni iš veiksnių, užtikrinančių gaminamų biuro baldų kokybę ir išskirtinumą. Įsigilinę į Jūsų komandos darbo praktikas, individualius reikalavimus, „Narbutas“ pardavimų specialistai pasiūlys tinkamiausią biuro baldų sprendimą, atsižvelgdami į kiekvieno Jūsų darbuotojo darbo pobūdį bei IT priemones konkrečioje darbo vietoje.


AIR – tai verslo baldai vertinantiems originalaus biuro dizaino idėjas. Lengvi ir išskirtiniai AIR serijos verslo baldai formuoja pilnavertę darbo aplinką, įkvėpiančią produktyviam darbui. 

 

Vadovo stalas AIR EXECUTIVE sudaro įspūdį lyg ofiso stalas kybotų ore. Tai masyvus stalviršis, kurį laiko plonytės plieno kojos, o jomis išvedžioti interneto ir elektros laidai.

 

Su AIR biuro baldų pagalba lengvai formuosite norimą darbo aplinką kurdami atviras ir uždaras biuro erdves. Siūlomi įvairūs darbo vietų komponavimo modeliai: biuro stalai gali būti pritaikyti tiek aktyviai bendradarbiaujantiems ir dirbantiems komandinį darbą, tiek mažesnėms projektinio darbo grupėms ar dirbantiems individualiai. Baldų architektas – Gediminas Juška.

 

NOVA – ieškantiems modernaus ir funkcionalaus interjero sprendimo. Tai universali biuro baldų sistema, išsiskirianti plačiu baldų asortimentu. NOVA verslo baldai (biuro stalai ir kiti baldų sprendimai) lengvai transformuojami ir pritaikomi besikeičiant organizacijos bei darbuotojų poreikiams.

 

Narbuto kuriami biuro baldai per daugiau nei 20 metų pasiekė itin platų klientų ratą, nuo individualių asmenų iki įvairaus pobūdžio įstaigų bei bendrovių. Supratus vartotojų poreikius, pagrindine užduotimi tapo siekis atrasti geriausią santykį tarp kainos ir kokybės kiekvienam klientui. Tai pastūmėjo mus į priekį siekiant pateisinti ne tik įmonės politiką, bet ir klientų lūkesčius.

 

Gyvuodami ganėtinai ilgą laikotarpį biuro stalų ir kitų biuro baldų gamyboje išmokome tinkamai suderinti ir pritaikyti naująsias technologijas su talentingų dizainerių idėjomis, kas įtakojo teigiamą klientų požiūrį į mūsų kuriamus originalius baldų sprendimus. "Narbutas" grupės baldai pasižymi aukšta kokybe, estetiškumu ir išskirtiniu modernumu - ko labiausiai reikia tvarkingam ir funkcionaliam biurui.

 

Biuro baldų gamyboje didžiausia mūsų vertybė - darbuotojai, kurie prisideda prie visų gaminio stadijų - nuo kūrybos ir gamybos iki pristatymo. Glaudžiai bendradarbiaudami su Lietuvos ir užsienio partneriais ir kruopščiai rinkdamiesi gamybines medžiagas savo klientams galime pasiūlyti tik tai, kas atitinka aukščiausios kokybės standartus.

 

Būdami atviri naujovėms ir išskirtinėms idėjoms stengiamės sukurti tai, kas kiekvieną biurą paverstų ypatinga ir funkcionalia darbo erdve. Mūsų gaminami biuro baldai padės ne tik perteikti įmonės politiką, sudaryti pirminį įspūdį partneriams, svečiams bei lankytojams, bet ir sukurti jaukią atmosferą, o taip pat kur kas patogesnę darbo aplinką kiekvienam kompanijos darbuotojui. UAB "Narbutas"  visuomet pasiruošę padėti įgyvendinti net ir pačius išskirtiniausius norus.