EN   FR   DE   LT   RU

NOVA O

NOVA O – organiška darbo aplinka

 

Ši biuro stalų sistema darniai įsilieja į didesnę ar mažesnę darbo erdvę ir tarsi tampa savotiška komandos dalimi. NOVA O nustebins Jus charakteringu, novatorišku ir ypač funkcionaliu dizainu.


Taisyklingo kvadrato formos stalo kojos ir mūsų siūlomas 25 mm stalviršis kuria tobulos geometrinės formos neužgožiančias erdvės darbo vietas. Pasirinkę lengvas organinio stiklo ar jaukaus gobeleno detales ne tik sušvelninsite griežtas stalo formas, bet ir suteiksite darbo vietai lengvumo ir išskirtinumo. Be to, siekiant išsaugoti vizualinį privatumą darbo vietoje, siūlome stalo pertvaras, kurios gaminamos ir iš organinio stiklo. Papildomai rekomenduojame ir stalo kojų uždangas, kurių dėka darbuotojai jausis patogiai, saugiai, užtikrintai. Jei Jums svarbu sukurti atskiras, labiau individualizuotas darbo vietas, rekomenduojame naudoti funkcionalias NOVA lentynas arba spinteles, kurios dera prie taisyklingos formos stalų kojų ir formuoja išbaigtą asmeninę darbo zoną. Su NOVA O kurkite norimą darbo erdvę, įkvepiančią komandą bendriems tikslams.


Visi NOVA stalai atitinka naujausią Europos biuro baldų standartą UNI EN – 527/1, pagal kurį fiksuotas stalo aukštis turi būti ne mažesnis nei 74 cm, o stalo plotis – ne didesnis nei 80 cm. Jei naudojate nešiojamuosius arba stacionarius kompiuterius su mažesniu nei 17 colių ekranu, rekomenduojame siauresnį 70 cm pločio NOVA stalviršį.