EN   FR   DE   LT   RU

Mūsų vizija - tvari kompanija, žinoma ir geidžiama moderniame pasaulyje.

Mes esame, nes:
  • kuriame šiuolaikišką darbo aplinką biure;
  • įsipareigojame ir pasitikime vieni kitais;
  • esame atidūs, lankstūs ir patikimi partneriams bei klientams;
  • esame atsakingi visuomenei ir gamtai.„Prieš daugiau nei 25 metus atsitiktinai patekau į biuro baldų verslą. Baldų gamyba ir biuro veikla man buvo „terra incognita“. Viena tik aiškiai supratau – vartotojams reikalingi kokybiški biuro baldai už optimalią kainą. Tai leido mūsų kompanijai pasirinkti savo kryptį.

Visą savo istoriją mes mokėmės, augome, patyrėme įspūdingų rezultatų bei didelių sukrėtimų, tačiau mes gyvuojame ir sėkmingai judame pirmyn.
 
Tai mums leidžia mūsų pasirinkta kryptis ir vertybės. Gaminame modernius, paprastus, bet kokybiškus ir ilgaamžius biuro baldus. Vertiname ir branginame savo partnerius bei klientus. Mūsų darbuotojai yra pagrindinė mūsų vertybė garantuojanti mūsų sėkmę!

Šiandien mūsų kompanija – tai efektyvi specialistų komanda, kurianti ir gaminanti biuro bei kitus visuomeninės paskirties baldus, vartotojų pripažintus ir mėgstamus visoje Europoje, turinti platų klientų bei partnerių ratą daugelyje šalių.

Mes esame atviri naujovėms, atviri naujiems kontaktams, ieškome partnerių, su kuriais bendradarbiaudami kartu plėtotume pelningą veiklą!“


- Petras Narbutas