EN   FR   DE   LT   RU

Pirmieji lietuviai dalyvaujantys NeoCon parodoje

 

Didžiuojamės galėdami būti pirmieji Lietuvos atstovai kasmetinėje komercinio dizaino parodoje NeoCon, Čikagoje. Šiemet paroda švenčia jau 50-ąjį jubiliejų. Renginys iš viso pasaulio suburia gamintojus, prekybos atstovus, architektus, dizainerius bei galutinius vartotojus, kurie siekia atskleisti komercinio dizaino naujienas.

 

NARBUTAS nuolat prisitaiko prie besikeičiančių vartotojų poreikių ir darbo stiliaus. Parodos metu pristatėme platų produktų spektrą - darbo stalus, kėdes, spintas, minkštus baldus bei akustinius sprendimus, kurie yra būtini rytojaus biurui. Visi produktai skatina darbuotojų bendradarbiavimą, kūrybiškumą bei gerovę.

 

NARBUTO komanda su džiaugsmu sutiko savo klientus ir, kaip visada, buvo pasiruošę užmegzti naujus ryšius. Tikimės, kad turėjote galimybę tarti mums „labas". Jei to padaryti nepavyko, kviečiame pasižiūrėti vaizdo įrašą žemiau. Taip pat dalinamės parodos akimirkomis nuotraukų galerijoje.

 

 

 

 

 

Plačiau apie mūsų dalyvavimą parodoje skaitykite: http://www.archiproducts.com/en/news/narbutas-the-first-neocon-exhibitor-from-lithuania_64450