EN   FR   DE   LT   RU

Individualių sprendimų projektavimas ir gamyba

 

Nestandartinių baldų projektavimas ir gamyba yra viena iš paslaugų, kurias Jums gali pasiūlyti NARBUTO komanda. Esame lankstūs ir galime pateikti įvairius individualių baldų sprendimus - didžiąją dalį baldų gamybos procesų atliekame mūsų gamykloje.

 

  • Standartinių baldų modelių pritaikymas Jūsų išskirtiniams poreikiams - matmenų korekcija ir / ar įvairių medžiagų ir spalvų panaudojimas;
  • Išskirtinių baldų konstravimas pagal individualų užsakymą, remiantis Jūsų pateiktu ar mūsų drauge kurtu dizainu, bei pritaikymas konkrečiam projektui, poreikiams planuojant erdves.

 

NARBUTAS turi specializuotus konstruktorių ir gamybos skyrius individualių baldų užsakymų įgyvendinimui, dirbančius išskirtinai tik su nestandartiniais produktais.

 

Nestandartinių baldų projektavimo skyrius turi profesionalių baldų inžinierių - konstruktorių komandą. Vyriausieji konstruktoriai sukaupę iki 25 metų patirtį dirbant individualių baldų konstravimo ir dizaino strityje.

 

Nestandartinių baldų gamybos skyrius mūsų gamykloje teikia išskirtinį dėmesį kiekvienai detalei, įgyvendinant originalaus dizaino idėjas. Skyrius nuolat dirba visu pajėgumu pagal ypač užimtą tvarkaraštį, nes beveik kiekviename didesniame projekte dalis sprendimų yra nestandartiniai.