EN   FR   DE   LT   RU

Kaina ir gamybos laikas

 

5 VEIKSNIAI, LEMIANTYS KAINĄ IR GAMYBOS LAIKĄ

 

 

Klientai kartais teiraujasi, kiek gali kainuoti pagal individualų užsakymą gaminamas baldas. Kaina gali būti labai įvairi ir yra tiesiogiai įtakojama atsakymo į klausimą, ko Jūs iš tiesų norėtumėte ir kokia to gaminio vertė. 

 

Pateikiame penkis pagrindinius faktorius, įtakojančius nestandartinio baldo, gaminamo pagal individualų užsakymą, kainą:

 

 

1. MEDŽIAGOS. Kokio tipo medžiagos ir spalvos pageidaujamos?

 

Skirtingų medžiagų, su kuriomis dirbame, kainos ženkliai skiriasi.

 

Siekiant pasiūlyti optimalią kainą, standartiniai, dideliais kiekiais gaminami baldų modeliai turi iš anksto parinktas medžiagas, pavyzdžiui, riboto pasirinkimo atspalvių paletes - melaminu arba natūralios medienos faneruote degtas medžio drožlių plokštes. Šios standartinės dangos iš anksto užsakomos, perkamos palankiomis kainomis dideliais kiekiais ir sandėliuojamos. Tai suteikia galimybę ženkliai sutrumpinti kartotinių gaminių gamybos laiką ir pasiūlyti konkurencingas kainas.

 

Originalios medžiagos ar spalvos, panaudojamos individualaus produkto dizaino įgyvendinimui, neretai yra užsakomos specialiai Jūsų projektui, todėl turi individualų pristatymo laiką bei kainą. Šios "nestandartinės" medžiagios taip pat neretai papildomai apdirbamos rankiniu būdu sukuriant norimą atspalvį ar paviršių. 

 

 

2. KONSTRUKCIJOS KOKYBĖ. Kokių konstrukcinių sprendimų reikalauja Jūsų dizaino įgyvendinimas?

 

Mažai tikėtina, kad nestandartinių baldų projektavimas bus paremtas „plokščios pakuotės“ principu ir pritaikytas gaminti mažiausia kaina, kuri būtų galima gaminant kartotinį gaminį dideliais kiekiais.

 

Viena iš pagrindinių mūsų įmonės vertybių yra gaminti kiekvieną baldą taip, kad jis atitiktų aukštos kokybės standartus ir būtų ilgaamžis. Kiekvienas produktas, gaminamas pagal specialų užsakymą, yra individualiai projektuojamas konstruktorių profesionalų ir surenkamas kontrolinei patikrai Nestandartinių baldų gamybos skyriuje. 

 

 

3. NAUJAS ARBA KARTOTINIS DIZAINAS. Ar pageidaujami dizaino sprendimai įgyvendinami pirmą kartą?

 

Mes neretai adaptuojame mūsų standartinę produkciją: koreguojame matmenis, keičiame panaudojamų medžiagų ir spalvų kombinacijas, darome įvairius nedidelius pakeitimus, pritaikant produktus specifiniams poreikiams. Tokio tipo baldų konstravimas užima mažiau laiko ir yra ekonomiškesnis, nes laiko patikrintas standartinių produktų dizainas suteikia tvirtą svarbiausių konstrukcinių sprendimų pagrindą.

 

Įgyvendinant naują idėją, individualių baldų konstravimo ir gamybos komandos, dirbdamos prie originalaus dizaino produkto, turi skirti ypatingą dėmesį ir laiką darbams atlikti. Laiko ir darbo sąnaudos priklauso nuo dizaino realizavimo sprendimų sudėtingumo, siekiant užtikrinti kokybę ir ilgaamžiškumą.

 

Visais atvejais, konstrukcinių sprendimų procesas neturėtų būti nuvertinamas - jis yra bet kurio kokybiško produkto gamybos pagrindas.

 

 

4. VIENETŲ SKAIČIUS. Ar baldas yra gaminamas daugiau nei vieną kartą?

 

Vieneto gamybos kaina paprastai sumažės vienu kartu gaminant tą patį produktą didesniais kiekiais. Gamybos kaštų kaina visuomet palankesnė gaminant daugiau vienetų tuo pačiu metu - reikia skirti mažiau laiko medžiagoms atrinkti, matavimams atlikti, automatizuotų gamybos įrengimų programavimui ir pan.

 

Įvertinus visus procesus žinome, kad vienetinis baldas turėtų kainuoti ženkliai daugiau nei gaminami dideliais kiekiais.  

 

 

5. EKSPERTŲ PRIDĖTINĖ VERTĖ. Kas gamina individualaus dizaino baldą?

 

Individualaus dizaino baldo projekto užsakymas pas profesionalius gamintojus nėra žemiausios įmanomos kainos paieška. Jeigu radote gaminius standartinių baldų spektre pas bet kurį aukštos kokybės produktų gamintoją, kuris specializuojasi automatizuotoje didelių kiekių gamyboje, labai mažai tikėtina, kad jis ar jo konkurentas gamins tokios pačios aukštos kokybės nestandartinius baldus tokia pat konkurencinga kaina, kaip standartinius.

 

Pridėtinė vertė, gaunama atiduodant vienetinio baldo užsakymą į profesionalų rankas, yra verta savo kainos. Jūs gaunate būtent tai, ką užsakėte, tiesiai iš baldų gamybos ekspertų – kokybišką visus Jūsų reikalavimus atitinkantį ilgaamžį produktą. Tai investicija į geriausius sprendimus, specialiai pritaikytus jūsų darbo erdvių poreikiams. Be to, dirbant su dideliais projektais, nestandartiniai baldai Jus pasieks kartu su standartine produkcija taip taupant Jūsų laiką - Jums nereikės bendradarbiauti su skirtingais gamintojais ir planuoti atskirą logistiką bei biuro įrengimo darbus.

 

 

Geriausias būdas prognozuoti galimas kainas bei terminus individualiam projektui – konsultuotis su mūsų pardavimų atstovais, glaudžiai bendradarbiaujančiais su Nestandartinių baldų projektavimo ir gamybos komandomis.