EN   FR   DE   LT   RU

NOVA Wood – gamtos prisilietimas Jūsų biure!

Nauja stalų sistema NOVA Wood buvo įkvėpta gamtos ir namų biuro dizaino tendencijų. Įdomios tekstūros ir elementai iš gamtos kuria jaukią atmosferą bei garantuoja teigiamas emocijas. Uosio masyvo kojos yra esminis šios sistemos dizaino akcentas, kiekvieną stalą paverčiantis unikaliu!

 

Didelis NOVA Wood stalų pasirinkimas ir sprendimai moderniai darbo vietai - trumpam pokalbiui su kolega, projekto aptarimui su visa komanda ar darbui su individualiomis užduotimis.

 

Stalų sistema taip pat į mūsų spektrą atsineša ir naujas, subtilias dangas.

 

 


 

 

Uosio masyvas

NOVA Wood stalų kojos yra pagamintos iš uosio masyvo. Medžio tekstūra ir augimo rievės sukuria išskirtinį raštą. Beicuotas šviesiai pilka spalva ir lakuotas medžio raštas išryškėja dar labiau.

 

 

Uosio lukštas

NOVA Wood pasitarimų stalai turi akį traukiantį intarpą, pagamintą iš uosio lukšto. Tai turėtų patikti tiems, kurie vertina natūralias detales. Laikui bėgant natūrali danga tamsėja, įgaudama turtingą medžio spalvą. Uosio lukštas gaunamas iš sertifikuotų miškų (pagal FSC ir Rainforest Alliance sertifikavimo sistemą).

 

 

PerfectSense Matt laminatas

Itin matinis, aukštos kokybės laminatas, kuris turi išskirtinę išvaizdą ir tekstūrą. Dėl patvaraus paviršiaus ant kurio nelieka pirštų antspaudų, PerfectSense Matt laminato stalviršis nereikalauja jokios specialios priežiūros ir yra lengvai valomas.

 

 

Organinis stiklas

Esamą organinio stiklo spektrą papildėme naujomis spalvomis. Ruda ir vyšninė spalvos puikiai dera su medžiu ir kuria vieningą įvaizdį.