EN   FR   DE   LT   RU

Paroda Orgatec 2018: kokios darbo aplinkos reikės ateityje?

 

Spalio 23-27 d. baldų pramonės atstovai iš viso pasaulio sugūžės į Vokietijos miestą Kelną, kur vyks viena iš didžiausių biuro baldų parodų Europoje - ORGATEC 2018. Ekspozicijų erdvėse, kurios siekia 130 000 kv. m., nustatomos biuro dizaino ir darbo kultūros tendencijos. Šių metų parodos tema „Culture@work" ir dėmesio centre pagrindinis klausimas: kokios darbo aplinkos reikės ateities darbo kultūrų koncepcijoms?

 

Parodoje dalyvausime jau 8-ąjį kartą! Mūsų stendą rasite lengvai - būsime toje pačioje vietoje kaip ir prieš 2 metus (salėje 10.2). Didžiuliame 273 kv. m. stende dominuos naujausias tendencijas atspindinčios spalvos, subtiliai suderintos su gamtos elementais.


Šiemet pristatysime net 8 visiškai naujas baldų linijas, kartu su esamų gaminių atnaujinimais! Juos kuriant tęsėme sėkmingą bendradarbiavimą su ilgamečiais partneriais - italų dizaino studija „Baldanzi & Novelli designers", danų dizaineriais Christina Strand ir Niels Hvass bei lietuvių dizaineriu Gediminu Juška.


Patogiai įsitaisykite ir išbandykite charakteringas TANGO šeimos kėdes, naujas WIND darbo ir lankytojų kėdes bei minkštasuolį ARCIPELAGO Wood, puikiai tinkantį susitikimams ar poilsio minutei. Pabėkite nuo jus supančio triukšmo ir atsipalaiduokite akustiniame kambaryje SILENT ROOM.


Išskirtiniams, aktyviems vadovams sukūrėme baldų seriją MOVE! Pamatykite ir naująjį sėsk-stok stalą ACTIVE - dinamiški biurai šiandien jau nebeįsivaizduojami be stalų, kuriuos taip paprasta pritaikyti darbuotojo poreikiams. Taip pat lengvai priderinkite ir daiktų saugojimo spinteles CHOICE.


Nepraleiskite progos ir parodos metu iš arčiau apžiūrėkite išskirtinį priimamojo baldą DOMINO.

 

 

Nekantraudami laukiame susitikimo su Jumis!