fbpx

FLANCO: platforma efektyviam, saugiam ir komfortiškam jūsų biurui

Šiuo metu jau neabejojama, kad po pandemijos dauguma įmonių derins darbą nuotoliu ir biure. Tokia mišraus darbo praktika daugeliui organizacijų taps neatsiejama veiklos dalimi. Vis labiau populiarės vadinamieji hot desking ir desk sharing principai, kai darbo stalai nėra „pririšti“ prie darbuotojų, o šie renkasi sėsti ten, kur yra patinkama laisva vieta.

Tačiau tokiu atveju kyla klausimas, kaip žinoti biuro užimtumą: kiek yra laisvų darbo vietų, kokiu laiku jos užimtos, kiek yra neišnaudotų ar mažiau naudojamų erdvių. Šių aspektų stebėsena leistų ne tik patogiai sekti esamą situaciją, bet ir susidaryti platesnį vaizdą apie realius biuro poreikius. Galbūt kai kurias zonas reikėtų praplėsti ar, priešingai, sumažinti? O gal reikėtų iš esmės sumažinti patį biurą?

Atsakymus į visus šiuos klausimus galima patogiai sekti erdvių valdymo platformos FLANCO pagalba. Ji ne tik leidžia rezervuoti stalus ir pasitarimų kambarius, bet ir renka duomenis apie konkrečių erdvių užimtumą konkrečiu metu. Tai leidžia daryti išvadas apie biuro poreikius: pvz., galbūt jums reikia  daugiau konferencinių kambarių, tačiau mažiau darbo vietų, arba apskritai vertėtų mažinti biurą?