„Interstuhl“ biuro kėdės su FLEXTECH – aktyviam sėdėjimui darbe

Esant dideliam kiekiui užduočių, darbo metu sunku atrasti minutę pertraukai. Pakilti nuo biuro kėdės ir trumpam prasimankštinti. Stengiamės kuo ilgiau išsėdėti susikoncentravę, norėdami pabaigti darbus laiku. Tačiau mažas fizinis aktyvumas ir nuolatinis sėdėjimas skatina atvirkštinį efektą – mažina mūsų produktyvumą, kūrybiškumą ir koncentraciją. O neskiriant laiko poilsiui ir judėjimui gali padidėti raumenų, širdies bei stuburo problemų rizika ateityje.

Vienas lyderiaujančių Vokietijos biuro kėdžių gamintojų „Interstuhl“ rūpinasi, kad net ilgą laiką sėdėdami darbuotojai biure būtų fiziškai aktyvūs ir sveiki. Todėl jų sukurtas naujausias darbo kėdžių mechanizmas FLEXTECH leidžia nevaržomai judėti ir išlikti aktyviam net sėdint.

Įmonės specialistų suprojektuotas ir Šveicarijos federalinio technologijos instituto Ciuriche (ETH Zurich) patikrintas sprendimas suteikia neribotą judesių laisvę, gerina širdies darbą ir kraujotaką bei stiprina kūno raumenis. Dėl ergonominių FLEXTECH savybių kėdė prisitaiko prie darbuotojo kūno formų ir atkartoja kiekvieną judesį, taip užtikrindama nuolatinį aktyvų sėdėjimą darbe.